IIR 2009

KEPUTUSAN RASMI IIR 2009

KUMPULAN A : LELAKI TERBUKA

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

019

Robert Kiplagat Koseti

1:00.9

2

291

Kenneby Kiprcp Lilan

1:00.10

3

198

Vencent Kipchirchir

1:01.11

4

231

Rorir Simon Kirwa

1:02.12

5

281

James Meragu

1:02.20

KUMPULAN B : WANITA TERBUKA

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

075

Catherine Kwamboka

1:10.00

2

067

Fridah Chepkite lodeha

1:11.01

3

060

Kimetto Viola Cheplangat

1:12.39

4

058

Jane Nyambura

1:13.07

5

074

Doreen Kitaka

1:13.26

KUMPULAN C: LELAKI VETERAN

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

010

Lautredox J.Pierre

1:05.10

2

110

Jirattigarn Boonina

1:14.29

3

133

Thaworn Satha P.

1:15.48

4

108

Charoen Khangkaro

1:16.05

5

187

Khanit Tenomisi

1:16.18

KUMPULAN D: LELAKI TERBUKA (13 +)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

930

PBT Md Farid Zakaria

36.05

2

726

Vikneswaran Mariapan

36.16

3

807

Bartharaj Balaguru

37.01

4

571

Amirul Syazwan samad

31.18

5

1607

Vigneswaran Jay kumar

37.25

KUMPULAN E : WANITA TERBUKA

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

0467

Miss Mattika Rakkhapkan

39:03.25

2

0685

Thanyathon Samuthoy

39:20.15

3

465

Miss Dolaya Khorodee

39:51.44

4

058

Sanggeta a/p Subramaniam

40:09.33

5

568

Miss Onauma Suwano

40:20.17

KUMPULAN F : LELAKI SR. VETERAN

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

368

Rama Krishnan a/l Manikam

35.04

2

161

Niwat Oiphit

35.21

3

051

Khor Ngee Leong

37.13

4

066

Ridhwan Bin sulaiman

37.41

5

282

Praphat Thanimlak

38.02

KUMPULAN G : WANITA VETERAN (35 +)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

0221

Mrs Kon Koswan

40.32

2

0181

Monthiun Kaenkeew

40.40

3

0218

Miss Pitsaman Daajjan

41.13

4

0219

Mrs Nom Rakhkhopkhen

43.00

5

0094

Tun Chin Fong

43.34

KUMPULAN H : LELAKI TERBUKA

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

0189

Chen Liana Ti

19.16

2

0007

Tatnakenran

20.40

3

853

Jayselanis a/l Makanaren

20.45

4

1355

Kent Chong Tue Kai

21.07

5

1316

Ho Chee Khan

21.08

KUMPULAN J : WANITA TERBUKA

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

0802

Miss Sureeporn Thepphithak

2

-

-

3

1399

Sasiwimon Rakhhaphan

4

-

-

5

0762

Lam Sook Guan

KUMPULAN K : LELAKI JUNIOR (13 – 15)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

0502

Krashnan a/l Sumonaida

2

0584

Thirawat senggok

3

0211

Aridas ak Das

4

1488

Mathan S

5

0585

Nattapon songkhro

KUMPULAN L : WANITA JUNIOR (13 – 15)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

CATATAN MASA

1

415

Phatcharapurn Phirun

19.13

2

1353

Preymare p/c subramaniam

19.25

3

421

Ong yeen yee Yvone

20.50

4

414

Phimsujee Suwan

21.27

5

071

Siam sey chen

21.44