IIR 2011

KEPUTUSAN RASMI IIR 2011

 

KUMPULAN

KATEGORI

A

MEN’S OPEN INTERNATIONAL

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

A0190

LILAN KENNEDY KIPROO

1:01:35

KENYA

2

A0066

LAWRENCE KIPTOO SAINA

1:01:51

KENYA

3

A0056

NGARO JOSEPH MWANGI

1:02:13

KENYA

4

A0193

ROBERT KOSGEI

1:02:14

KENYA

5

A0200

FREDRICK MWINGIRWA MATHIU

1:03:00

KENYA

6

A0191

ALEX MELLY

1:03:02

KENYA

7

A0062

RAFAEL NJENGA NJUNGE

1:03:21

KENYA

8

A0202

GEOFFREY KIPROTICH

1:03:52

KENYA

9

A0189

KIPSANG DAUD KIPKEOCH

1:04:13

KENYA

10

A0203

JOHN KIPROP SAMOEI

1:04:16

KENYA

11

A0057

ONSEMUS MUASYA MUINDI

1:04:17

KENYA

12

A0055

KIPSANG KANDI MOSES

1:05:35

KENYA

13

A0144

WILLY KIPKEMOI ROTICH

1:05:38

KENYA

14

A0172

JOSPHAT KIPTANUI TOO

1:05:49

KENYA

15

A0061

PAUL KIMANI WAMBUI

1:06:31

KENYA

16

A0052

EMMANUEL KIPKOECH

1:06:54

KENYA

17

A0175

ELIYO KIPRYGUT KERING

1:06:56

KENYA

18

A0171

ELKANA RUTO

1:09:08

KENYA

19

A0192

RICHARD CHELIMO

1:09:13

KENYA

20

A0187

CHAKRIT BOONKONG

1:11:04

THAILAND

KUMPULAN

KATEGORI

B

WOMEN’S OPEN INTERNATIONAL

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

B0035

ESTHER WAMBUI KARIMI

1:10:26

KENYA

2

B0056

ROSE JEPKOBOI

1:11:15

KENYA

3

B0055

JACQUALINE NYETIPEI KIPLIMO

1:12:41

KENYA

4

B0061

NJIHIA ANN MUKUHI

1:16:28

KENYA

5

B0058

FRIDAH LOPEDA

1:20:20

KENYA

6

B0057

CHEPKIRUI RHODAH

1:20:28

KENYA

7

B0036

YUCABETH CHELANGAT BORE

1:20:46

KENYA

8

B0060

MONICA CHEPKURGAT

1:26:37

KENYA

9

B0059

JUTNAMANEE

1:41:23

THAILAND

10

B0040

LIAN BEE HOON

1:42:50

W/NEGARA

11

B0053

LAU SOH WAI

1:43:47

SINGAPORE

12

B0019

LOH VOON YING

1:46:46

W/NEGARA

13

B0166

CHENG MEE KOON

1:51:05

W/NEGARA

14

B0041

THIDA SONJAROEN

1:52:11

THAILAND

15

B0046

YONG MING GOON

1:54:10

W/NEGARA

16

B0050

ELAINE LE

1:54:33

SINGAPORE

17

B0054

HAFIZAH BT MOHD ARSHAD

1:54:45

W/NEGARA

18

B0044

NEOH HUEIH CHING

1:59:14

W/NEGARA

19

B0043

ONG GIM MAX

1:59:16

W/NEGARA

20

B0047

TAN SOK HWA

-

SINGAPORE

KUMPULAN

KATEGORI

C

MEN-VETERAN

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

C0136

LAUTRECOUX JEAN PIERE

1:09:10

FRANCE

2

C0101

GENESAN A/L SUBRAMANIAM

1:12:49

W/NEGARA

3

C0127

JIRATTIGARN BOONMA

1:12:57

THAILAND

4

C0173

MR CHAIYUT JAINEAMKUM

1:14:56

THAILAND

5

C0126

PANOM KHANSAMOL

1:15:32

THAILAND

6

C0125

KHANIT TENGISI

1:18:09

THAILAND

7

C0114

CHAROEN KHANGKHARO

1:18:20

THAILAND

8

C0180

LIM KHOO SENG, CASEY

1:18:28

W/NEGARA

9

C0169

MR PRASOET PHAISAN

1:19:04

THAILAND

10

C0086

BOON YEN KIAN

1:20:32

W/NEGARA

11

C0110

ONG CHIN

1:21:11

W/NEGARA

12

C0122

PRAYUK

1:21:42

THAILAND

13

C0107

DEVANDRAN A/L NAGARATNAM

1:22:05

W/NEGARA

14

C0181

CHUAH KEAN KOK

1:22:10

W/NEGARA

15

C0031

ZULKIFLI BIN SHAMSUDIN

1:24:31

W/NEGARA

16

C0083

SAE SAM MR SANTI

1:24:41

THAILAND

17

C0075

SELAMAT BIN ABU

1:24:52

W/NEGARA

18

C0112

MIT CHAMNANCHOL

1:24:53

THAILAND

19

C0120

MOEY WOOI SAN

1:25:08

W/NEGARA

20

C0170

MR PORNTEP NUCHUSUK

1:25:31

THAILAND

KUMPULAN

KATEGORI

D

MEN’S OPEN (1OKM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

D0935

KARTHIK JAYARAMAN

32’05

NEW BALANCE TIMEX

2

D0880

VENUGOPAL A/L RAJENDRAN

32’11

W/NEGARA

3

D2406

ARUL THEVER MUNIANDY

32’30

W/NEGARA

4

D1060

RUBURN KUMAR A/L RAMASAMY

32’52

NEW BALANCE TIMEX

5

D1061

SIVA MANOGAVAN SIVALINGAM

33’29

NEW BALANCE TIMEX

6

D0936

NARENDRAN A/L THURARAJU

33’45

W/NEGARA

7

D2270

MOHD FAIZAL BIN MUHAIEDDIN

34’08

W/NEGARA

8

D0704

TANAKENDIRAN A/L SUMUDAM

34’11

W/NEGARA

9

D0589

JAYSEELANS A/L MAGANDREN

34’29

W/NEGARA

10

D0858

MUHAIMIN B ABD BASHER

34’45

W/NEGARA

11

D2404

PRABAKHARAN A/L MADHAVAN

34’48

W/NEGARA

12

D2405

MURALI MUNIANDY

34’57

W/NEGARA

13

D0667

DIVEN A/L MUNIANDY

35’08

W/NEGARA

14

D2154

BARTHARAJ A/L BALAGURU

35’14

W/NEGARA

15

D2228

PEH YONG HENG

35’30

W/NEGARA

16

D0502

BASKARAN A/L KUPPUSAMY

35’52

W/NEGARA

17

D2275

VIGNESWARAN A/L JAYAKUMAR

36’30

W/NEGARA

18

D2135

MOHD RADHI BIN ABU HASSAN

36’33

W/NEGARA

19

D2455

CHAAITANYA LEILAA A/L KATHIRASAN

36’40

W/NEGARA

20

D0860

AMIRUL SYAZWAN BIN SAMAD

37’04

W/NEGARA

KUMPULAN

KATEGORI

E

WOMEN OPEN (1OKM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

E0180

MELINDER KAUR

36’47

W/NEGARA

2

E0218

NOOR AMELIA

37’39

KL/PDRM

3

E1091

SUWAREE DEEANK

37’43

THAILAND

4

E0213

SHEELA SAMIVELLU

38’02

K.L

5

E1246

MATTIKA RAKKHAPHAN

41’09

THAILAND

6

E0387

POLAYA KHRODEE

41’45

THAILAND

7

E1245

ASIWIMON RAKKHAPAN

42’02

THAILAND

8

E1209

PIRUN PATHARAPORN

42’58

THAILAND

9

E1240

PHIMBUJEE SUWAN

44’27

THAILAND

10

E1269

TAN CHIN FONG

44’57

W/NEGARA

11

E1273

LOH CHOOI FERN

46’10

K.L

12

E1239

WARARAT RATTANAWARAHA

46’44

THAILAND

13

E0419

NORWALI EYANA

46’50

W/NEGARA

14

E0316

THARSINI

48’10

K.L

15

E0354

NURUL SOFEA NADHRA

48’19

W/NEGARA

16

E0201

LOKE KHUAN MEE

48’35

W/NEGARA

17

E0242

LEE CHOY CHEN

48’41

W/NEGARA

18

E0313

VIJAYA KALAH

49’24

W/NEGARA

19

E0457

VITHIAA NILAMANI

49’25

W/NEGARA

20

E0002

TAW POI KAH

50’34

IPOH

KUMPULAN

KATEGORI

F

MEN SENIOR VETERAN (1OKM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

F0064

M RAMAKRISHNAN

34’49

W/NEGARA

2

F0140

NIWAT OIT HOIP

36’48

THAILAND

3

F0221

KHOR NGEE LEONG

36’57

W/NEGARA

4

F0377

GOH CHOONG AUN

37’24

W/NEGARA

5

F0152

AMNUAYPORN IINPRAPA

37’35

THAILAND

6

F0132

THAWORN SANTHAPORNS SUPPHA PONG

37’45

THAILAND

7

F0371

RIDZWAN BIN SULAIMAN

38’37

W/NEGARA

8

F0453

SAWONG CHU CHIT

38’47

THAILAND

9

F0110

TAN ENG HUAT

38’53

W/NEGARA

10

F0130

MOHD B OMAR

39’10

W/NEGARA

11

F0182

WONG WENG SENG

39’31

W/NEGARA

12

F0137

WONG KIM TAIN

40’21

W/NEGARA

13

F0215

CHU SAK MAN THONG KHAM

40’52

THAILAND

14

F0216

CHINWORAPITAK R.UDOMSAK

41’10

THAILAND

15

F0141

MD NAZRI B KASIM

41’12

W/NEGARA

16

F0320

C KRISHNASAMY

41’23

W/NEGARA

17

F0135

SIOW KEK KEONG

41’34

W/NEGARA

18

F0200

MOHD SOWOTO BIN INDI

41’46

W/NEGARA

19

F0168

HO YNEY KHUEN

41’52

W/NEGARA

20

F0172

SMITH PRIANUNT

41’53

THAILAND

KUMPULAN

KATEGORI

G

WOMEN VETERAN (1OKM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

G0125

YU FANG YUAN

0:39:47

W/NEGARA

2

G0275

BHAGWATI

0:40:11

INDIA

3

G0298

KAN KUSUWAN

0:40:35

THAILAND

4

G0132

JUTHARAT INWICHIAN

0:42:06

THAILAND

5

G0364

PITSAMAI

0:42:42

THAILAND

6

G0290

CHINWORAPHJTHAK

0:43:28

THAILAND

7

G0133

KAMALA DEVI A/P KOLANTHAI

0:44:35

W/NEGARA

8

G0116

LAI YOOK CHING

0:45:05

W/NEGARA

9

G0221

ALEXIS CHEE PI PENG

0:45:18

W/NEGARA

10

G0288

EMILIA BT JAMIL

0:45:52

W/NEGARA

11

G0345

WONG SIEW SENG

0:45:59

W/NEGARA

12

G0191

CHOW CHOOI YEEN

0:45:60

W/NEGARA

13

G0373

NOM RAKKHAPHAN

0:46:06

THAILAND

14

G0375

PATTHAMA KITTITARASAE

0:46:12

THAILAND

15

G0352

CHING NYAT YEE

0:46:34

W/NEGARA

16

G0366

SAURNE LULANG

0:47:36

THAILAND

17

G0227

CLARENA KHOO SU LENG

0:47:58

W/NEGARA

18

G0175

HEONG YOKE CHUN

0:50:07

W/NEGARA

19

G0216

TAN KUN TAI

0:50:12

W/NEGARA

20

G0169

LOO MUN CHUI

0:50:20

W/NEGARA

KUMPULAN

KATEGORI

H

MEN’S OPEN ( 7 KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

H0126

NAVINRAJ A/L RAMESH

21:39

W/NEGARA

2

H1659

CALVIN BOON CHANG YIK

21:43

W/NEGARA

3

H1672

WITTWAWT

22:14

THAILAND

4

H1721

THEVAN A/L RAJU

22:22

W/NEGARA

5

H1266

KUGAN A/L SUBERAMANIAM

22:40

W/NEGARA

6

H1674

KRISHNAN A/L SOMUNAIDU

22:46

W/NEGARA

7

H2163

KOGILAN A/L SAVITTIAN

23:01

W/NEGARA

8

H2035

KAVINDRAN A/L CHANDRASAGARAN

23:04

W/NEGARA

9

H2104

KATHIRAVHEN A/L BASKARAN

23:05

W/NEGARA

10

H2202

RAMZAN JANI

23:13

W/NEGARA

11

H1218

RAJA A/L M MURUGAIAH

23:17

W/NEGARA

12

H1268

KUMAR A/L SUBRAMANIAM

23:19

W/NEGARA

13

H2107

THINESWARAN A/L THIRUVALLUVAR

23:27

W/NEGARA

14

H2036

JANAGAMANI A/L PALANIYANDI

23:42

W/NEGARA

15

H1756

MUHAMMAD FIRDAUS B ABD RASHID

23:45

W/NEGARA

16

H0511

YOGANESWARAN A/L MUNIANDY

23:52

W/NEGARA

17

H1586

SATHYASEELAN A/L VASUDEVAN

23:58

W/NEGARA

18

H1557

DINESH A/L JOSEPH

24:02

W/NEGARA

19

H2327

CHONG YEW MUN

24:03

W/NEGARA

20

 

 

 

 

KUMPULAN

KATEGORI

J

WOMEN OPEN ( 7 KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

J1965

PREMANE A/P BALASUBRAMANIAM

28:00

W/NEGARA

2

J1805

AFINA BT AZAMIN

28:59

W/NEGARA

3

J1859

HEMARATHY A/P SELVAM

29:16

W/NEGARA

4

J1881

SHARMILA A/P SADAIYANDI

31:36

W/NEGARA

5

J1948

SYLVIA MOEY

32:02

W/NEGARA

6

J1807

QURRATU’A

32:09

W/NEGARA

7

J1750

WASTRAKUL

32:22

W/NEGARA

8

J1587

POOVILI A/P KRISHNAN

32:49

W/NEGARA

9

J0888

NURUL AINI BT MOHD JAMLI

33:03

W/NEGARA

10

J1947

YAM POH THONG

33:25

W/NEGARA

11

J1950

TAN WEE LING

34:07

W/NEGARA

12

J0131

THAM SZE KEI

34:18

W/NEGARA

13

J1657

SHITELJIT KAUR A/P SURAN SINGH

34:31

W/NEGARA

14

J1147

DESIREE SIEW HAO SHAN

34:51

W/NEGARA

15

J1563

SONNIAA

35:05

W/NEGARA

16

J1164

NOR KHOLIEYSHAH

35:12

W/NEGARA

17

J1402

FARAH WAHIDAH BT CHEE

36:16

W/NEGARA

18

J0266

MAR HIDAYAH BT MUHAMAD KHAIRUL FAIZI

36:30

W/NEGARA

19

J1882

DHENESHWAY A/P VIJEN

36:35

W/NEGARA

20

J0233

NOR AMALINA A/P YANG

 

W/NEGARA

KUMPULAN

KATEGORI

K

MEN’S JUNIOR

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

K2186

NIGEL YEAP KEAN TEONG

16:24

W/NEGARA

2

K1593

VIJAYAVARMAN

16:27

W/NEGARA

3

K1249

RISITHARAN ACARI A/L THIRUVALLUVAR

16:46

W/NEGARA

4

K0063

JAI KHUMAR A/L PARAMASIVAM

16:58

W/NEGARA

5

K0811

SARAVANAN CHANDRAN

17:01

W/NEGARA

6

K0122

SHAN A/L RAVENDERA RAJAH

17:20

W/NEGARA

7

K1592

TAMILVANAN A/L SHANMUGAM

17:26

W/NEGARA

8

K1597

JURAIDI B ABDUL WAHAB

17:28

W/NEGARA

9

K1583

MOHD MUHSIN B SHAHIDAN

17:30

W/NEGARA

10

K0065

PANNIR SELVAM A/L VEERAN

17:38

W/NEGARA

11

K1586

KISHVAN A/L KRISHNASAMY

17:41

W/NEGARA

12

K2078

MUHAMMAD ALIF B MOHD PITTLE

17:45

W/NEGARA

13

K1003

DANES KUMAR A/L MANIMARAN

17:58

W/NEGARA

14

K2161

MUHAMMAD FATHAHIE B ZAIM

18:05

W/NEGARA

15

K1588

YUVANESAN A/L MAHENDRAN

18:10

W/NEGARA

16

K1369

ADAM SHAH B AZMAN

18:16

W/NEGARA

17

K2131

THARUMA A/L VIJIAKUMARAN

18:18

W/NEGARA

18

K1951

SATTHURUKKAN A/L MONISPEAN

18:34

W/NEGARA

19

K1589

ARIFF RAHMAN B SYAKRIAL

18:40

W/NEGARA

20

K1345

MUHAMMAD SHAMIL DANIAL B AZMI

18:51

W/NEGARA

KUMPULAN

KATEGORI

L

WOMEN JUNIOR

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

L2262

MASHNI A/P NILAMANI

20:55

W/NEGARA

2

L2264

NORSUFIEYZA BT NOR AZIZ

21:33

W/NEGARA

3

L2184

LIYANA KAMARUZAMAN

21:50

W/NEGARA

4

L0897

YOGHANEESWARY A/P MUNIANDY

21:55

W/NEGARA

5

L1211

SHERYN A/P STEPHEN

22:06

W/NEGARA

6

L2175

WATOHARATORN TENGISI

22:40

THAILAND

7

L2263

NORKAMIEYLLA

22:48

W/NEGARA

8

L2221

AINUR SYAFIQAH BT AZMI

23:00

W/NEGARA

9

L1473

GOWRESHANGKERE A/P CHANDRA SEGARAN

23:05

W/NEGARA

10

L1726

JEYASREE A/P RAJENTHIRAN

23:10

W/NEGARA

11

L1841

VICKNESWAARY A/P SATHIA MOORTHY

23:15

W/NEGARA

12

L2199

NOR LIYANA BT SHAIK ABDUL KADIR

24:10

W/NEGARA

13

L1840

ANGELA A/P TOMAS

24:20

W/NEGARA

14

L1490

AMANDA BOON MIN WEI

24:45

W/NEGARA

15

L1843

VINOTHINI A/P PALANISAMY

25:10

W/NEGARA

16

L0686

JOCELYN SAM SON VALLABOUY

25:20

W/NEGARA

17

L1842

NURUL ATIRAH AIZISS

25:25

W/NEGARA

18

L0436

SHEREEN SAMSON VALLABOUY

25:30

W/NEGARA

19

L0852

NUR ALIA ZURAINI BT AZAHAR

25:36

W/NEGARA

20

L0850

NURSHAFIQAH BT AHMAD SALIM

25:40

W/NEGARA