IIR 2012

KEPUTUSAN RASMI

IPOH INTERNATIONAL RUN 2012

KUMPULAN

KATEGORI

A

LELAKI TERBUKA (21 KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

A0190

LILAN KENNEDY KIPROO

1:00:16

KENYA

2

A0229

NGARE JOSEPH MWANGI

1:00:17

KENYA

3

A0213

BERNARD MWENDIA MUTHONI

1:00:27

KENYA

4

A0215

LAWRENCE KIPTOO SAINA

1:00:28

KENYA

5

A0192

RONOH KENNEDY KIBET

1:00:58

KENYA

6

A0214

STANLEY TARUS

1:03:40

KENYA

7

A0231

RICHARD MUTUA MUTISYA

1:06:00

KENYA

8

A0212

DANCAN SAMUEL KASIA

1:08:00

KENYA

9

A0266

GICHUHI JESSE NJOROGE

1:13:00

W/NEGARA

10

A0009

ALEX MELLY

1:14:00

KENYA

11

A0010

KIPSANG CHARLES KIPKORIR

1:14:03

W/NEGARA

12

A0265

KAMAU CYRUS MUNJU

1:14:08

W/NEGARA

13

A0191

ROTICH JOHN KIPKOSGEI

1:18:05

KENYA

14

A0012

MUTAI ANDREW

1:19:15

KENYA

15

A0072

JOHN KPROP SAMOEI

1:21:48

KENYA

16

A0011

RUTO EZEKIAL KIPKOSGEI

1:22:20

KENYA

17

A0008

ROTICH KIPRUTO

1:23:40

KENYA

18

A0267

MUTUKU DARIO MAKAU

1:30:33

W/NEGARA

19

A0211

RICHARD HABEYA

1:42:33

W/NEGARA

20

A0269

KHAIRUL ADNIN B. RUS

1:44:55

W/NEGARA

KUMPULAN

KATEGORI

B

WANITA TERBUKA (21KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

0061

EUNICE NYAWIRA MUCHIRI

1:8:32

KENYA

2

0059

ESTHER WAMBUI KARIMI

1:11:49

KENYA

3

0067

MARGARET WANGUI

1:12:43

 

4

0037

NJOROGE AUCE KABURA

1:12:47

W/N

5

0060

ESTHER JEPJUM KIPSEREM

1:18:12

KENYA

6

0028

MEGAN FOO BEE FON

1:20:49

SKYHAWK/MELAKA

7

0006

CYNTIA KETER

1:30:07

KENYA

8

0071

ANNIE YEE PEI NI

1:35:18

W/N

9

0062

SIOK HIAN CHEONG

1:36:39

S/PORE

10

0054

LAU SOH WAI

1:37:57

S/PORE

11

0018

LEE SIAK YENG

1:40:07

W/N

12

0053

PHATCHANEE SITTICHAI

1:42:59

THAILAND

13

0068

SAICHON KHANTHIKARO

1:46:05

THAILAND

14

0036

CHING SUAT PING

1:48:28

W/N

15

0010

NEOH HUEIH CHING

1:50:20

W/N

16

0063

MEI YEE YIP

1:51:00

W/N

17

0052

THIDA SONJAROEN

1:51:31

THAILAND

18

0009

CHUAH GAIK KEE

1:51:45

W/N

19

0029

FIONA CLARE WILLIAMSON

1:53:25

U/K

20

0051

GAN HOAY WOON

1:57:42

W/N

KUMPULAN

KATEGORI

C

LELAKI VETERAN (21KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

0224

LAUTREDOUX JEAN PIERRE

1:08:41

FRANCE

2

0206

JIRATTIGANA BOONMA

1:11:51

THAILAND

3

0174

PANOM KHANSAMOL

1:12:27

THAILAND

4

0070

CHAIYUT JAINEAMKUN

1:14:35

THAILAND

5

0175

KHANIT TENGISI

1:16:43

THAILAND

6

0018

BASKARAN A/L KUPPUSAMY

1:17:16

MALAYSIA

7

0151

KHIR BIN SALLEH

1:17:19

MALAYSIA

8

0068

PRASOET PHAISAN

1:18:27

THAILAND

9

0146

LIM KHON SENG @ CASEY

1:19:03

MALAYSIA

10

0167

CHAROEN KHANGKHARO

1:19:11

THAILAND

11

0051

GAVIN BONG CHU JIN

1:19:13

MALAYSIA

12

0168

MIT CHAMNANCKOL

1:20:40

THAILAND

13

0066

SUPHACHAI WIRAPHONG

1:20:54

THAILAND

14

0064

SANTI THANBENCHAPHON

1:21:03

THAILAND

15

0204

CHUAH KEAN KOK

1:21:20

MALAYSIA

16

0122

DEVANDRAN A/L NAGARATNAM

1:22:33

MALAYSIA

17

0147

MOEY WOOI SAN

1:23:34

MALAYSIA

18

0056

YEO KIM HONG

1:25:02

S/PORE

19

0057

SHAMREY BIN YUNTUNG

1:25:28

MALAYSIA

20

0228

NG BAK KIONG

1:25:34

MALAYSIA

KUMPULAN

KATEGORI

D

LELAKI TERBUKA (10KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

1578

VENUGOPAL A/L RAJENDRAN

30:44

W/N

2

2272

BOONTHUNG SRISANG

31:01

THAILAND

3

2269

SANCHAI NAMKHET

31:02

THAILAND

4

1617

RUBURN KUMMAR A/L RAMASAMY

31:11

W/N

5

1967

SIVAMANOGARAN A/L SIVALINGAM

31:32

W/N

6

0249

JAYSEELANS A/L MAGANDREN

31:37

W/N

7

2465

AMNUAY TONGMIT

32:11

THAILAND

8

1620

MUNIANDY A/L RAMADASS

32:17

W/N

9

1476

MOHAMAD AFFINDI BIN NUDIN

32:22

W/N

10

1904

M. ARUL THEVER

32:27

W/N

11

1619

WISWARAN A/L KANEAPAN

32:48

W/N

12

0463

NIK FATARUDIN BIN ISMAIL

33:09

W/N

13

1905

MURALI A/L MUNIANDY

33:13

W/N

14

2411

ROSNIZAM BIN ROSLI

33:41

W/N

15

2187

JAYA KUMAR A/L RAMASAMY

33:47

W/N

16

1627

AMIRUL SYAZWAN SAMAD

33:56

W/N

17

1903

PRABAKHARAN A/L MADHAVAN

34:03

W/N

18

1810

ARTHUR HOK MAN CHAN

34:06

HKG

19

1981

MOHD ZAMRI BIN ZAKARIA

34:09

W/N

20

1648

NOOR RUDZUAN BIN SHAFIEE

34:40

W/N

KUMPULAN

KATEGORI

E

WANITA TERBUKA (10KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

1193

THANARONNAWAT NATTHAYA

34:49

 

2

1321

SAYWAEO

35:03

 

3

1348

SHEELA A/P SAMIVELLU

35:32

KEM. SAINS

4

0849

NOOR AMELIA MUSA

35:54

 

5

1076

GANTHI MANTHI KUMARASAMY

38:15

 

6

0362

NUR HAZIMAH

43:33

 

7

0199

LO KE KHUAN MEE

45:34

 

8

0200

LOO MUN CHUI

46:54

 

9

1351

ARINA BT ADZAHAR

46:58

 

10

0790

NURUL SOFEA NADIRA

47:00

 

11

1290

ONG SUEMING

48:13

 

12

0802

LOI HO YUEN

48:25

 

13

0886

KER YEE CHEE

49:33

 

14

0808

LEE CHOY CHEN

50:00

 

15

0771

KWAN SOOK MEI

51:16

 

16

1052

SHA NAZ SAMSUDIN

51:18

 

17

0185

TAN SCOW WEI

51:20

 

18

0770

KWAN SUK LEE

52:02

 

19

1363

SYAZAA BT AHMAD RANI

52:17

 

20

0925

CHONG YEN NEE

52:57

 

KUMPULAN

KATEGORI

F

LELAKI SENIOR VETERAN (10KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

0334

RAMA KRISHNAN A/L MANIKAN

33:44

W/N

2

0113

NIWAT OITHIP

35:30

THAILAND

3

0127

ONGSA SORNLEK

36:05

THAILAND

4

0261

SARASAK PUNNAK

37:09

THAILAND

5

0266

THAWORN SATHAPORN SUPPHAPHONG

37:14

THAILAND

6

0265

AMNAGPORN PINPRADA

37:42

THAILAND

7

0297

TAN ENG HUAT

38:03

W/N

8

0107

GOH CHOON AUN

38:27

W/N

9

0335

KHOR NGEE LEONG

38:36

W/N

10

0134

TOLAHLAN A/L GOVINDARAJU

38:42

W/N

11

0173

LEE CHEE KEONG

39:25

W/N

12

0141

YAP BOON KHENG

40:49

S/PORE

13

0263

PHINYO THONGROD

40:52

THAILAND

14

0268

CHUSAK MANGTHONGKHAN

41:05

THAILAND

15

0133

WONG YEW THO

41:10

W/N

16

0332

RAJA ARUMUGAM A/L M. ARUMUGAM

41:34

W/N

17

0262

SAWONG CHUCHIT

41:42

THAILAND

18

0345

NEOH PH GOO

41:47

W/N

19

0177

CHOONG SAM YUEN

41:59

W/N

20

0128

SALLEHUDDIN MD RASHID

42:22

W/N

KUMPULAN

KATEGORI

G

WANITA VETERAN (10KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

0516

YUAN YU FANG

38:43

W/N

2

0517

CHOTIT KAN UDOM

39:37

THAILAND

3

0161

SUSAN KHOO

40:33

W/N

4

0122

MANEERAT ROUYDEE

43:35

THAILAND

5

0519

PRANEE CHINWORAPITAK

44:11

THAILAND

6

0194

KAMALA DEVI A/P KOLANTHAI

44:40

W/N

7

0401

LAI VOOK CHING

44:55

W/N

8

0197

INDRA A/P SAMIVELLU

48:30

W/N

9

0484

RAKHPHAN

49:18

THAILAND

10

0169

TAN PEI LENG

49:48

W/N

11

0505

OW PING SEE

49:58

W/N

12

0018

HEONG YOKE CHUN

50:22

W/N

13

0177

LEE SUET MEI

50:44

W/N

14

0162

MA BIN CHAI @ MAH AH MOOI

50:50

W/N

15

0498

WANNA PHIANKHA

51:59

THAILAND

16

0518

ELAINE LEE

52:05

S/PORE

17

0475

LOO POH CHEE

52:46

W/N

18

0006

SIEW MOI LENG

52:58

W/N

19

0311

WONG POOI HOONG

53:54

W/N

20

0500

SHIRLEEN CHOONG MIN LI

54:23

W/N

KUMPULAN

KATEGORI

H

LELAKI TERBUKA (7KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

2736

ELANGGOVAN A/L GAVINDASAMY

20:50

 

2

2554

CALVIN BOON CHANG YIK

20:55

 

3

2009

WITTHAWAT PHAISAN

21:16

THAILAND

4

2737

ARIDAS A/L DAS

21:53

 

5

2689

VIJAYARMAN A/L THIAGARAJAN

21:55

 

6

2886

KUGAPPERIYAN RAO A/L APPARO

22:35

 

7

2653

THARVIN A/L BIJIAN

22:39

 

8

1118

DANASEHAR A/L RAMACHANDRAN

22:45

 

9

0231

YEOW WEI SIN

22:53

 

10

1004

 

22:54

 

11

1120

MOHD MUHSIN BIN SHAHIDAN

23:05

 

12

2688

JURAIDI BIN ABDUL WAHAB

23:06

 

13

0182

KOGILAN A/L PERMAL

23:21

 

14

2100

MOHD SHAFII BIN MOHD SALLEH

23:29

 

15

1119

DINESH A/L JOSEPH

23:30

 

16

2687

KISHVAN A/L KRISNASAMY

23:57

 

17

2728

PANNIRSELVAM A/L VEERAN

24:08

 

18

2586

MUHAMMAD FAREEZ BIN RASIDI

24:11

 

19

2454

NAGENTHIRAN A/L NADARAJA

24:30

 

20

0956

LIM KOK WEI

25:15

 

KUMPULAN

KATEGORI

K

LELAKI JUNIOR (5KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

1619

S. ASHOK

16:37

 

2

1165

MD. ARIFUDIN B. SHAHIDAN

16:48

 

3

2419

SURIN MAMA

17:02

 

4

2455

MD AMIRUL BAHARUDDIN

17:25

 

5

1166

MD SYAZWI FIRAS

17:26

 

6

1164

MD NABIL IWANI AZMAN

17:27

 

7

1859

MD ALIF MD PITTLI

17:56

 

8

0004

ABD ALIFF ABD RASHID

17:57

 

9

2581

MD HAFIZZ IMAN ASRI

17:58

 

10

2456

MD AFIQ RAHADI

18:11

 

11

2454

MD NAIMI ABD AZIZ

18:20

 

12

2133

KHOR THING PHONG

13:31

 

13

2582

NUR HAKIM ROSLAN

18:39

 

14

1641

S. MANISELVAN

18:40

 

15

1347

 

18:46

 

16

2536

PAWAT MANEERAT

18:50

 

17

1625

GURUNESWARAN A/L MANIMARAN

19:10

 

18

2418

JASON CHAN CHEE YUAN

19:13

 

19

0273

K YUVARAJ

19:18

 

20

0359

M. SHARIVIN

19:20

 

KUMPULAN

KATEGORI

L

WANITA JUNIOR (5KM)

KEDUDUKAN

NOMBOR PESERTA

NAMA PESERTA

MASA

NEGARA/

NEGERI/

KELAB

1

2727

PATCHARAPORN CHANTHARAPRADIT

20:25

THAILAND

2

3297

THARSHINI A/P SENTER SEGERAN

21:30

 

3

2733

KIM KHOO

21:43

 

4

2735

MASHNI A/P NILAMANI

21:58

 

5

0553

NUR SUZIANA BT SHUKRI

22:03

 

6

2807

PHIMSU JEE SUWAN

22:15

THAILAND

7

0554

VIKNESWAARY A/P SATHIAMOORTHY

22:20

 

8

0555

VINOTHINI A/P PALANISAMY

23:20

 

9

2791

SHARIFAH SYAFIQAH BT SYED MUHD

23:29

 

10

1688

NIVEDYA A/P MUNIKRISHNAN

24:00

 

11

3048

YOGHANEESWARY A/P MUNIANDY

24:03

 

12

1683

NARMADHA A/P MUNIKRISHNAN

24:13

 

13

0550

JEYASREE A/P RAJENTHIRAN

24:31

 

14

2734

AMANDA BOON MIN WEI

24:32

 

15

2997

NORA AFIRA BT RAZALI

24:33

 

16

0549

ANGELA A/P TOMAS

24:50

 

17

2977

NUR ZALIKA BT MOHD KAMARUDIN

25:17

 

18

2979

NUR HASANAH BT HALILI

25:28

 

19

0925

NUR FATIHA HANINA BT ZAINI

25:38

 

20

0907

NUR SHAFIQAH BT AHMAD SALIM

25:53