IIR 2013

KEPUTUSAN RASMI

PEMENANG IPOH INTERNATIONAL RUN 2013

Kumpulan

Kategori

A

LELAKI TERBUKA (21 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

A0043

LIMO SILAH

1:00:32

 

2

A0041

WILSON KIPRONO

1:00:34

 

3

A0118

NGARE JOSEPH WANTGI

1:01:36

 

4

A0207

JAMES CHERUTICH

1:01:54

 

5

A0110

ISAAC KIPLAGAT

1:02:06

 

6

A0036

SAIN LAWRENCE

1:02:37

 

7

A0107

BERNARD MWENDA MUTHONI

1:02:40

 

8

A0038

SEREM KENETH

1:02:46

 

9

A0037

MOURICE MUTINDA MUSYOKI

1:03:12

 

10

A0243

JAMES MUNYI MAREGU

1:03:31

 

11

A0040

KIPCHICHI VINCENT

1:03:36

 

12

A0109

GIDEON KIPKEMBOI KOSGI

1:04:33

 

13

A0122

LUKAS WAMBUA

1:04:35

 

14

A0039

KORIR HILLARY

1:05:20

 

15

A0135

WERTHER KOEACH

1:06:04

 

16

A0044

THOMAS KOSGI

1:06:20

 

17

A0121

ENOCK KIPCHIRCHIR

1:06:36

 

18

A0042

KIBOR HILLARY

1:06:47

 

19

A0108

MIKE KIPNGIGIT

1:08:41

 

20

A0134

MICHAEL XENOS

1:10:04

 

Kumpulan

Kategori

B

WANITA TERBUKA (21 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

B0022

RUMOKOL ELIZABETH

1:09:54

 

2

B0122

JACKLINE MUSYAWA NZIVO

1:11:12

 

3

B0044

FELISTA WAMBUI KARIUKI

1:11:57

 

4

B0153

NJIHIA ANN MUKUHI

1:14:12

 

5

B0043

NAOMI WAMBUI MARIUKI

1:14:27

 

6

B0021

BEATRICH RUTO

1:15:04

 

7

B0154

MARGARET WANGUI NTUGUNA

1:15:08

 

8

B0123

CHEPKWONY CAROLYNMS

1:15:37

 

9

B0046

NJOROGE ALICE LABURA

1:18:37

 

10

B0048

SALLY JELAGAT BARSOSIO

1:20:52

 

11

B0045

CECILA WANGUI WARUTOMO

1:27:33

 

12

B0032

JIE SHI NEO

1:29:02

 

13

B0049

VIOLA JEPCHIRCHIR KEMILI

1:35:32

 

14

B0074

KONA @ LYDIA BT LIAU A KEAN

1:37:25

 

15

B0030

YEO BEE GUAT YVONNE

1:40:20

 

16

B0042

SUPAVADEE PATTABAKITTKANSAN

1:42:12

 

17

B0017

ENG SEOK LING

1:46:10

 

18

B0036

LAU SOH WAI

1:46:10

 

19

B0029

YONG LAI CHEE

1:50:27

 

20

B0039

IS HAICHON KHANTHIKARO

1:50:41

 

Kumpulan

Kategori

C

LELAKI VETERAN (21 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

C0180

LAUTREDOUX JEAN PIERE

1:07

FRANCE

2

C0129

CHARLES KIMINGI THAIYA

1:09

 

3

C0093

SARAVUT NGAMSRI

1:09:38

 

4

C0116

SIMION KIPKORIR RUTO

1:10

DISQUALIFIED

5

C0120

JIRATTINGRAND BOONMA

1:13

 

6

C0117

PANOM KHANSAMOI

1:14

 

7

C0136

PRAWIT MONGPHINIT

1:15

 

8

C0023

DEVANDRAN A/L NAGARATNAM

1:16

 

9

C0168

GUIANUS BIN SALAGAN

1:16:39

 

10

C0088

PRASOET PHAISAN

1:17

 

11

C0121

KHANIT TENGISI

1:18

 

12

C0126

PRAYUK KHONGIAD

1:19

 

13

C0190

SUPHACHAI WIRAPHONG

1:20

 

14

C0091

CHAROEN KHANGKHARO

1:22

 

15

C0108

MOHD ZAINI BIN HARUN

1:23

 

16

C0189

ANG KHIAN BENG

1:24

 

17

C0026

ROSLAN BIN ITAM MOHD

1:24:20

 

18

C0095

MIT CHAMNANCHOL

1:26

 

19

C0086

PAACHAK HUENGSACHU

1:27

 

20

C0162

AWANG SALIM B. AWANG AGI

1:27:49

 

Kumpulan

Kategori

D

LELAKI TERBUKA (10 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

D1907

SET BOONTHUNG SRISANG

30:15

 

2

D1082

 

30:37

 

3

D2213

YOTHIN YAPRAJAN

30:40

 

4

D1834

SHAHARUDIN HASHIM

30:41

 

5

D1824

AHMAD LUTH HAMIZAN

31:12

 

6

D1921

CPL ANNUAY CONGMIG

31:25

 

7

D1465

JAYSEELANS A/L MAGANDREN

32:07

 

8

D2469

CHAKRIT BOONKONG

32:18

 

9

D1262

FABIANE OSMOND DAIMON

32:40

 

10

D1858

MUAALI A/L MUNIANDY

33:18

 

11

D2472

CHAIYUN ROOPIYAWACH

33:37

 

12

D0901

LOGINTARAN A/L MONOKARAN

33:38

 

13

D0416

 

33:40

 

14

D1908

CHUMPON MATHIPIKAI

34:09

 

15

D0583

MOHD SADDAN BIN MOHD PITTLI

34:30

 

16

D2461

CHRISTOPHER S/O A SOOSAI

35:03

 

17

D1899

NETTHAGRIT RUNGPINYO

35:04

 

18

D1905

SRIARLEE KASEMSAK

35:12

 

19

D1871

BANCHA THONG MEE

35:16

 

20

D1865

AMIRUL SYAZWAN BIN SAMAD

35:18

 

Kumpulan

Kategori

E

WANITA TERBUKA (10 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

E0926

NATHAYA THANARONNAWAT

34:46

 

2

E1424

 

34:50

 

3

E0873

SHEELA A/P SAMIVELLU

35:50

 

4

E0932

SUWAREE DEENAK

36:17

 

5

E0928

POLAYA KHRODEE

39:18

 

6

E1460

THIDARAT

40:28

 

7

E0635

 

41:26

 

8

E1461

URAIWAN DONCHADA

41:48

 

9

E1476

CHOOI FERN LOH

42:09

 

10

E0791

 

43:32

 

11

E1279

ALEXIS CHEE

43:43

 

12

E1466

NUR HAZIMAH BT IDRIS

44:03

 

13

E0560

CHEN SHIUH WOEI

44:10

 

14

E0864

TAN BEE PING

44:14

 

15

E1417

 

44:30

 

16

E1146

LOKE KHUAN MEE

45:40

 

17

E0805

KWAN SOOK MEI

46:18

 

18

E0823

 

51:11

 

19

E0670

LOI HO YUEN

51:39

 

20

E0806

KWAN SUK LEE

52:20

 

Kumpulan

Kategori

F

LELAKI SENIOR VETERAN (10 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

F0250

KHIR BIN SALLEH

33:38

 

2

F0175

ONGSA SORNLEK

34:47

 

3

F0235

SARASAK BUNNAK

35:42

 

4

F0101

GOH CHOON AUN

36:12

 

5

F0229

AMNAGPORN PINPRAPA

36:26

 

6

F0163

TAN ENG HUAT

37:00

 

7

F0137

TOIAHLAN A/L GOVINDARAJU

35:25

 

8

F0171

SANTI THANBENCHAPHON

37:27

 

9

F0145

R. NANCHAPPAN DORAI

38:08

 

10

F0230

MT PNINYO THONGROD

38:31

 

11

F0191

RIAWAN SULAIMAN

38:50

 

12

F0310

SARJIT SINGH A/L ATTAR SINGH

38:52

 

13

F0234

CHUSAK MANGTHONGKHAM

39:26

 

14

F0209

OH GOO NEOH

39:30

 

15

F0252

SEANG SIEW TAN

39:50

 

16

F0169

THAVEEDEJ VONGSUPACHAT

39:52

 

17

F0225

SOMMIT JAIKLA

40:04

 

18

F0054

LEE CHEE KHEONG

40:06

 

19

F0303

PAUNG AWAPAK

40:13

 

20

F0177

SURIN KLAIMITR

40:14

 

Kumpulan

Kategori

G

WANITA VETERAN (10 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

G0107

YUAN YU FANG

37:59

 

2

G0218

CHOTHIT KAN UAM

38:45

 

3

G0207

SUSAN KHOO

38:51

 

4

G0244

PLUEMJIP CHAIKAMJORN

40:45

 

5

G0082

RITA BINTI GANI

41:55

 

6

G0230

RATDAWAN WONGJINDA

42:58

 

7

G0240

PRANEE CHINWORAPHITHAK

43:11

 

8

G0226

TANTHAWAN RODRUKS

44:09

 

9

G0126

LOO MUN CHUI

45:06

 

10

G0099

TAN CHIN FONG

45:19

 

11

G0073

JUNDEE KHAOWAP

45:21

 

12

G0222

CHUTA CHAIPRAPA

46:09

 

13

G0075

WANNA PHIANKHA

47:46

 

14

G0227

ROZINAH BT YAHYA

48:04

 

15

G0235

INDRA A/P SAMI VELLU

48:59

 

16

G0102

KUO SWEE IM

49:14

 

17

G0168

CHEONG CHIN YI

50:55

 

18

G0076

CHEONG SWEE LENG

52:14

 

19

G0229

PREEYANAN SETHITPONGGUDOM

52:46

 

20

G0128

LEE KUM KUAN

53:13

 

Kumpulan

Kategori

H

LELAKI TERBUKA (10 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

H3032

A. YAASHANRAJ

20:54

 

2

H2538

S. RUBBAN

20:59

 

3

H3052

THESIGAN A/L BALA

21:20

 

4

H3009

WITTHAWAT PHAISAN

21:29

 

5

H3016

AHMAD MUHAMMAD HAMIZAN

21:30

 

6

H2671

T. RISITHARAN ACHARI

21:52

 

7

H2672

D. ARIDAS

21:57

 

H2653

DANESH A/L MANIMARAN

22:22

 

9

H2623

S. ITEMARAJ

22:23

 

10

H3013

R. KALIDAS

22:29

 

11

H3017

LIM AUN HUI

23:13

 

12

H2837

PANNIR SELVAM

23:14

 

13

H2527

NAGENTHIRAN

23:15

 

14

H2679

P. JAIKHUMAR

23:17

 

15

H2084

MOHD. MUHSIN B. SHAIDAN

23:33

 

16

H2827

MOHD. AMIRUL B. BAHARUDIN

23:34

 

17

H2082

MOHD. ARIFFUDIN B. SHAIDAN

23:36

 

18

H2521

MIOR MUHMAD AMERUL MD SAHAK

23:40

 

19

H0659

P. ABEL PANDIAN

23:41

 

20

H2170

T. NAGAN RAJ

23:57

 

Kumpulan

Kategori

J

WANITA TERBUKA (7 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

J3693

KIM KHOO

27:11

 

2

J3162

WATCHARATORN TENGISI

27:50

 

3

J2931

LOGES A/P VIKNESVAREN

27:59

 

4

J3195

TEOH KIM CHYI

28:03

 

5

J3682

HAMSAVAANIE A/P ARUCHUNAN

28:23

 

6

J3012

SHERYN STEPHEN

28:38

 

7

J3401

WARARAT RATTANAWARAHA

30:03

 

8

J2925

VINOTHINI A/P PALANISAMY

30:22

 

9

J3013

YOGHANEESWARY A/P MUNIANDY

30:25

 

10

J3529

BOOTHINI A/P SUBRAMANIAM

30:39

 

11

J2927

JEYASREE A/P RAJENTHIRAN

30:56

 

12

J2926

VIKNESWAARY A/P SATHIAMOORTHY

30:59

 

13

J3683

RABIATUL HUSNA BT MD. HADZIR

31:03

 

14

J3981

VAITHESWAARY A/P ANPU SELVAN

31:09

 

15

J3404

CELESTINE HOH JIA MIN

31:32

 

16

J2932

CHING   AN YEE

32:28

 

17

J3524

TAN XIAO TONG

33:17

 

18

J3961

NUR ZALIKA BT AMALRUDIN

33:28

 

19

J2664

VANESSA FOO QUI YI

33:34

 

20

J1677

CHONG ZHI QI

33:57

 

Kumpulan

Kategori

K

LELAKI JUNIOR (5 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

K2135

SURIN MAMA

 

 

2

K1474

MAN ISHSELVAN SIVAKUMAR

 

 

3

K1561

MUHAMAD SYAZWI FIRAS

 

 

4

K2137

MUHAMMAD ZAQWAN YUSOF

 

 

5

K1634

CHUNG WUI TING

 

 

6

K1378

SYED MUHAMMAD IBRAHIM

 

 

7

K2017

ZAHARIF MOHD SOFIAN

 

 

8

K2141

SAHASSAWAT MANAKLA

 

 

9

K2127

MASTER PAKALERK MANEERAT

 

 

10

K1053

SHARIRIN A/L MURUGESU

 

 

11

K1568

MUHAMAD NABIL IWANI

 

 

12

K2142

DAVID LEONG

 

 

13

K1463

VIKNESSWAREN A/L PARAMALINGAM

 

 

14

K1984

MUHAMMAD HAIKAL ISKANDAR

 

 

15

K0469

PAVETHRAN A/L LEKSMANAN

 

 

16

K1491

MUHAMMAD SHAH FAZNY

 

 

17

K0096

WAN ROHAIZAD WAN ZULKEFLI

 

 

18

K1560

MUHAMMAD NASUHA

 

 

19

K2198

TANAGARAN PADMANATHAN

 

 

20

K0690

MD AMIRUL HAKIM B ZAINI

 

 

Kumpulan

Kategori

L

WANITA JUNIOR (5 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

L2886

PAT-AI SAE OUNG

19:08

 

2

L2377

NISHA A/P LACHUMANAN

20:53

 

3

L3053

JANICE LOH YIN JIN

21:10

 

4

L2681

NUR SUZIANA BINTI SHUKRI

21:38

 

5

L0136

NARMADHA A/P MUNIKRISHNAN

21:42

 

6

L2678

SHARUMATHI D/O ARUMUGAM

21:48

 

7

L0140

NIVEDYA A/P MUMKRISHNAN

22:16

 

8

L1924

NUR LIYANA BT GHAZALI

22:33

 

9

L3289

THARSHINI A/P SANDRA

22:58

 

10

L2194

NURUL SOFEA NADHIRA

22:59

 

11

L2479

THASCHNA PRIYYA A/P KRISHNAN

23:08

 

12

L3090

NUR SABRINA NATASHA BT ZAHID

23:17

 

13

L1332

AIN NUR NASHA BT YAHAYA

23:50

 

14

L2680

HANANI SYAMIMI BT MOHAMAD YAZID

24:40

 

15

L2381

GIVITA A/P RAJENDRAN

25:38

 

16

L1953

NUR SHAHIRA BT SUHAIMI

25:53

 

17

L0174

THANASREE A/P GANAPATHY

25:57

 

18

L0162

SHALINI A/P DORAISINGAM

25:58

 

19

L1772

NOR AZWANI BT MOHD ARIS

26:03

 

20

L2682

NURUL ATHIRAH BT AZISS

26:04

 

Kumpulan

Kategori

M

FUN RUN (5 KM)

Kedudukan

Nombor Peserta

Nama Peserta

Masa

Negara/

Negeri/

Kelab

1

M174

CHONG YEW MUN

 

 

2

M251

SAKTHI M A/L MUNIANDY

 

TLDM

3

M654

ROSLE MAT HUSAIN

 

 

4

M374

MANAS HASSAMA

 

 

5

M377

PUNITHAN A/L SANTHIRA

 

 

6

M422

GANESAN A/L PERUMAL

 

 

7

M344

SRIWARAN A/L SUPPIAH

 

 

8

M335

ABDUL HAKKIM BIN MAT JOHARI

 

 

9

M216

OOI GUO LUN

 

 

10

M159

K. SANJIRAN

 

 

 

 

BEST DRESS

 

 

1

M0480

RAIAI B MOHIDIN

 

PETALING JAYA

2

M0119

SHAMILAN A/L VALLATHON

 

 

3

M0167

LINGES RAJ

 

PARIT/

MANONG

4

M0166

THANESH KUMAR

 

5

M0168

LOGESWARAN A/L JAYAKANTAN